• Wpisów: 14
  • Średnio co: 80 dni
  • Ostatni wpis: 297 dni temu, 19:32
  • Licznik odwiedzin: 2 664 / 1211 dni
 
misia246
 
Z życia Misi <3: widze że dużo osób lubi Igrzyska śmierci a ze względu na to kilka ciekawostek ....» Naturalnym kolorem włosów Jennifer Lawrence oraz Liama Hemswortha jest blond, na potrzeby filmu przefarbowali włosy na ciemny brąz. Zaś Josh Hutcherson jest naturalnym brunetem, ale dla roli przefarbował włosy na blond.


» Josh Hutcherson przybrał 15 funtów (ok. 6,8 kg) masy mięśniowej w ciągu trzech tygodni, by wyglądać na syna piekarza, który nosi 50 kg worki z mąką.

» Jennifer Lawrence spędziła wiele godzin trenując łucznictwo, a także przeszła intensywny trening siłowy oraz zaczęła ćwiczyć jogę.


» Gary Ross chciał, by Jennifer Lawrence przed rozpoczęciem zdjęć wyglądała tak, jakby desperacko potrzebowała jedzenia. Inne oczekiwania miał wobec Josha Hutchersona i Liama Hemswortha – ci musieli nabyć masy mięśniowej (Jennifer skomentowało to w ten sposób: „Wygląda na to, że w tej okolicy tylko ja głoduję”)


» Walkę o rolę Katniss zaproponowała Jennifer Lawrence jej mama w okresie Bożego Narodzenia 2010 roku.


» Jennifer Lawrence do Gary’ego Rossa w czasie przesłuchań: ‘Totalnie zrozumiem, jeśli mnie nie zatrudnisz, jednak pamiętaj proszę, że po tym jak Katniss strzelała z łuku i zabijała kogoś, jej twarz musi mieć odpowiedni wyraz. Trzeba to skończyć.’


» Kiedy Lawrence miała 14 lat, przekonała rodziców, by zgodzili się aby w wakacje wyjechała do Nowego Yorku na przesłuchanie. Kiedy wakacje przyszły i skończyły się, rodzice chcieli by w końcu wróciła do domu. W środku ich nawoływania, zobaczyła pewną historię w gazecie, o chłopcu z Kentucky grającym w nowym filmie pod tytułem Mały Manhattan. „Powiedziałam coś w stylu, ‘Spójrzcie, widzicie ? Jest z Kentucky i dokonał tego. Też mogę to zrobić !‘ I, co dziwne, pomogło im to zaakceptować moją decyzję.” Tym chłopcem był Josh Hutcherson (Wszystko w porządku). Co jest zrządzeniem losu, gdyż będzie grał Peetę, ulubioną postać Lawrence z trylogii Igrzyska Śmierci.


» Dana Schneider zaprojektowała broszkę Katniss, którą nosi podczas igrzysk. Nie jest to jej oryginalny projekt, gdyż broszka została wcześniej zaprojektowana i upubliczniona na okładce książki Igrzyska śmierci.


» Aktorzy wcielający się w postacie trybutów biorących udział w 74. Głodowych Igrzyskach wykonywali sami swoje wyczyny kaskaderskie, bądź też większość z nich.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego